Світлодіодні автолампи LED H27 Prime-X MINI 5000 K 20 W (2 шт.)
Представляємо до вашої уваги світлодіодні лампи Prime-X серії MINI з вбудованим драйвером. Особливістю цих ламп є їхній розмір. Завдяки вбудованому драйверу, лампи серії MINI можуть бути встановлені всередині будь-якої фари, незалежно від розміру самої фари. Лампу можна розташувати в фарі та закрити кришкою фари. Саме таке встановлення гарантує 100% вологозахист лампи та драйвера. Проста конструкція лампи та її розмір дасть можливість самостійно встановити комплект на автомобіль. Все, що потрібно зробити — просто зафіксувати лампу в фарі та закрити кришку фари.
Завдяки правильному розміщенню діодів на лампі Prime-X MINI і правильно витриманому фокусному відстанню — Ви отримуєте чітку світло-тіньову кордон, яка максимально освітлює проглядається вами зона дороги до верхньої межі, вище якої світло може засліпити водія зустрічного транспортного засобу. Порівнюючи з галогеновими лампами, світлодіодна лампа Prime-X MINI випромінює втричі більше світла та має збільшений термін експлуатації — 50000 годин проти 300 годин галогену. На лампах Prime-X MINI встановлені оригінальні світлодіоди CSP , які здатні випромінювати максимум світла за високої температури нагрівання.
Технічні характеристики:
- Виробник: Prime-X
- Серія ламп: MINI
- Цоколь лампи: H27
- Потужність лампи: 20 Вт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Влагозащита: IP 67
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор
- EMC-фільтр встановлений на лампах для уникнення будь-яких радіопереходів
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H27/2 |
| Виробник | Prime-X |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 010 ₴/комплект









