Світлодіодна LED-фара робочого світла 87.7х45х50.6 мм 15 W CYCLONE WL-L1 PREMIUM SPOT (2 шт.)
Ціна вказана за 2 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: SPOT (спрямоване дальнє світло)
- Потужність фари: 15 Вт
- Світловий потік — 1500 Люменів
- Кількість світлодіодів — 3 шт.
- Тип світлодіодних елементів — OSRAM Р7 5W
- Робочий діапазон напруги: 9 - 32 В
- Колірна температура: 5700К (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Влагозащита: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 87,7 мм
- Висота: 45 мм
- Глибина: 50,6 мм
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-L1 15 W PREMIUM SPOT - 2 шт.
- Комплект кріпильних елементів
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50.6 мм |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Промінь | Направленный |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Ширина | 87.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054 ₴/пара




