Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 150 Вт CYCLONE PX-693 3-смугова
Комплект високоякісних автомобільних динаміків від виробника CYCLONE. Динаміки мають гарну потужність, що дає змогу їх під'єднувати як від головного пристрою, так і під зовнішній підсилювач. Завдяки гарному діапазону відтворюваних частот ви насолоджуватиметеся улюбленою музикою різних жанрів. Динаміки здатні видавати гарний бас і чудово справляються на високих частотах завдяки вбудованому твітеру. Мембрана твітера виготовлена з поліефіриду, а дифузор низькочастотного динаміка з целюлози з просоченням. У комплекті з динаміками також постачаються захисні сітки. Чудове поєднання ціна/якість.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9") овали
- Кількість смуг: 3 смуги
- Потужність RMS: 75 Вт
- Максимальна потужність: 150 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 88 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза з просоченням
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: поліефірид (PEI)
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Монтажний розмір: 230х150 мм
- Монтажна глибина: 81 мм
Комплектація:
- Автомобільні динаміки CYCLONE PX-693 — 2 шт.
- Захисні решітки — 2 шт.
- Дроту для під'єднання
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 88 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴/комплект



