Світлодіодна LED-фара робочого світла 163х45х51 мм 20 W CYCLONE WL-L2 FLOOD (ближнє світло + поворот)
Ціна вказана за 1 штуку
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: FLOOD (розсіяний ближнє світло + поворот/габарит)
- Потужність фари: 20 Вт
- Світловий потік: 2000 Люменів
- Кількість світлодіодів — 10 шт.
- Тип світлодіодних елементів — OSRAM 3030 2W
- Робочий діапазон напруги: 9 - 32 В
- Колірна температура: 5700К (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Влагозащита: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 163 мм
- Висота: 45 мм
- Глибина: 51 мм
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-L2 20 W PREMIUM FLOOD
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Промінь | рассеянный |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Ширина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴




