

Світлодіодна LED-фара робочого світла 175х90 мм 70W CYCLONE WL-JP1 7" COMBO (ближній + дальній + ДХО)
1 188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001434
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-фара робочого світла 175х90 мм 70W CYCLONE WL-JP1 7" COMBO (ближній + дальній + ДХО)
Ціна вказана за 1 штуку
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: COMBO комбінований ближнє світло + дальнє світло (функція ДХО + показчик поворотів)
- Потужність фари: 70 Вт
- Світловий потік: 2000 Люменів
- Тип світлодіодних елементів — CSP Hi/Low
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 24 В
- Колірна температура: 5500K (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Влагозащита: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Діаметр:175 мм
- Глибина: 90 мм
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-JP1 7" 70 W HI/LOW COMBO
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Глибина | 90 мм |
| Промінь | комбінований |
| Потужність | 70 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴


