
Світлодіодна LED-фара робочого світла 181х40х52 мм 40W CYCLONE WL-K2 SPOT дальнє світло (2 шт.)
866 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 000457
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-фара робочого світла 181х40х52 мм 40W CYCLONE WL-K2 SPOT дальнє світло (2 шт.)
Ціна вказана за 2 штуки
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: SPOT спрямоване (дальнє світло)
- Потужність фари: 40 Вт
- Світловий потік: 3000 Люмен
- Кількість світлодіодів: 20 шт.
- Тип світлодіодних елементів — CREE 2W
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В
- Колірна температура: 6000K (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Влагозащита: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 181 мм
- Висота: 40 мм
- Глибина: 52 мм
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-K2 40W SPOT — 2 шт.
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Промінь | Направленный |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ширина | 181 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴/пара


