Трап протиковзання антибукс автомобільний протибуксувальний 50х17х2,5 см Poputchik 22-021-IS (2 шт.)
300 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 1331
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Трап протиковзання антибукс автомобільний протибуксувальний 50х17х2,5 см Poputchik 22-021-IS (2 шт.)
Трап протиковзання — це протибуксувальний засіб для самостійного витягання автомобіля з колії, що забуксував у снігу, бруду або піску. Антибукс є простим, надійним і безвідмовним пристроєм у використанні й експлуатації.
Характеристики:
- Матеріал: посилений пластик
- Розмір (ДхШхВ): 50 х 17 х 2,5 см
Умови використання:
- Маса автомобіля: не більш ніж 10000 кг
- Температура довкілля: -30°C +60°C
Комплектація
- Трап протиковзання антибукс автомобільний — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид пристрою | Сенд траки |
| Тип перешкод | Пісок, Глина, Бруд, Сніг, Лід, Земля, Подолання підйомів |
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал пристрої | Посилений пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри сенд траків | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴/комплект


