Штатні ксенонові лампи CYCLONE D4S 35 W 5000 K STANDART PRO 102-288 (2 шт.)
Якісні штатні ксенонові лампи від виробника CYCLONE. Відмітна особливість ксенонових ламп серії Standard Pro — контроль якості на всіх етапах виробництва та застосування високоякісних матеріалів під час виготовлення. Кріплення колби до цоколю лампи виготовлене з металу. Кварцове скло ламп стійке до різких перепадів температури.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: STANDART PRO
- Потужність: 35 Вт
- Цоколь лампи: D4S
- Колірна температура: 5000К
- Колба: кварцове скло
Ціна вказана за 2 лампи
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D4S |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 35 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴/комплект




