Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 250 ₴/комплект
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Штатні ксенонові лампи CYCLONE D2R 35 W 4300 K STANDARD PRO 102-149 (2 шт.) + LED-габарити T10»
Штатні ксенонові лампи CYCLONE D2R 35 W 4300 K STANDARD PRO 102-149 (2 шт.) + LED-габарити T10 у подарунок
У подарунок до ксенонових ламп + LED-лампи габарити T10 на ваш вибір
Якісні штатні ксенонові лампи від виробника CYCLONE. Відмітна особливість ксенонових ламп серії STANDARD PRO — контроль якості на всіх етапах виробництва та застосування високоякісних матеріалів під час виготовлення. Кріплення колби до цоколю лампи виготовлене з металу. Кварцове скло ламп стійке до різких перепадів температури.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: STANDARD PRO
- Потужність: 35 Вт
- Цоколь лампи: D2R
- Колірна температура: 4300К
- Колба: кварцове скло
Ціна вказана за 2 лампи
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D2R |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 4300K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 35 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴/комплект




