


Світлодіодні автолампи LED CYCLONE HB3 (9005) TYPE 34 5500 K 20000 Lm 100 W (2 шт.)
1 182 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001316
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE HB3 (9005) TYPE 34 5500 K 20000 Lm 100 W (2 шт.)
Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є найкращою заміною галогенної лампи. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 34:
- Підвищена світловидатність
- Гарна концентрація світла
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Можливість коригування кута нахилу лампи
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 34
- Цоколь лампи: HB3 (9005)
- Світловий потік: 20000 Лм
- Потужність лампи: 50 Вт на одну лампу (100 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + кулер
- Посадкова глибина: 30 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB3 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 20000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 182 ₴/комплект


