Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 120 Вт DLS Perfomance Advantage PA6.20 2-смугова
3 890 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3097
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 120 Вт DLS Perfomance Advantage PA6.20 2-смугова
Компонентна акустика DLS Perfomance Advantage PA6.20 — високоякісний двосмуговий комплект компонентної акустики з неперевершеним, кришталево чистим звучанням. НЧ-динамік із дифузором із поліпропілену з просоченням і гумовим підвісом. Сталевий кошик, покритий фарбою. Неодимовий твіттер із натуральним шовковим куполом. Для цінувальників якісного звуку.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 87 дБ
- Опір: 3 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 25.5 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросівери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 166 мм
- Монтажний діаметр: 144 мм
- Монтажна глибина: 58 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Чутливість | 87 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 890 ₴/комплект







