Високочастотна автоакустика твітер 2.5 см (1") 100 Вт DLS Cruise CRPP-UT25
4 290 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3102
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика твітер 2.5 см (1") 100 Вт DLS Cruise CRPP-UT25
Високоякісні ВЧ твітери з неперевершеним кришталево чистим звучанням. Ретельно створений для широкого спектра моделей автомобілів, універсальний Cruise CRPP-UT25 забезпечує тепле та природне звучання завдяки своєму 1-дюймовому м'якому шовковому склу. До комплекту входять різні адаптери корпусу, які роблять встановлення простим і зручним.
Переваги цієї моделі:
- Деталізований компонент твітера з теплим характером
- Легкий купол із м'якого шовку діаметром 1 дюйм із прозорим покриттям
- Внутрішня демпфувальна подушка та задня вентильована задня пластина мінімізують резонанси
- Мідний ковпачок, що закорковує, покращує параметри спотворень і індуктивності
- Високоякісний неодимовий магніт для вищої чутливості
- Ексклюзивний дротовий кросовер високих частот 12 дБ
- Високоякісні конденсатори Mundorf Mcap®
- Можливість ослаблення L-подібним майданчиком 4 дБ із використанням високоякісних МОХ-резисторів
- Котушка з мідним дротом із повітряним осердям
- Роз'єми промислової якості
- До комплекту входить інструмент PRY і кілька аксесуарів
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: високочастотна (твітер)
- Типорозмір АС: 2.5 см (1")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 2000 ~ 25000 Гц
- Чутливість: 94 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал мембрани: шовк
- Матеріал магніту: неодим
- Діаметр звукової котушки: 25 мм
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 38 мм
- Монтажний діаметр: 31 мм
- монтажна глибина: 19 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 94 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 2000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴/комплект








