Середньочастотна автоакустика 7.5 см (3") 100 Вт DLS Reference RC3C
4 590 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3104
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Середньочастотна автоакустика 7.5 см (3") 100 Вт DLS Reference RC3C
Високоякісний комплект СЧ акустики з неперевершеним кришталево чистим звучанням. Серія Reference створена для справжніх меломанів. Насичена інноваційними рішеннями, що забезпечує теплий і обволікальний звук.
Переваги цієї моделі:
- Еталонний класичний середньочастотний компонент
- Натуральне звучання 3-дюймового середньочастотного динаміка з дифузором із деревного волокна
- Гумова пилозахисна кришка мінімізує руйнування дифузора та резонанс.
- Компоненти Nomex®/NBR для зниження спотворень
- Мідний ковпачок, що закорковує, зменшує спотворення й індуктивність
- Мигнітна звукова котушка з каптону або мідного дроту.
- Оптимізований високоякісний неомагінт.
- Вентиляційне рішення з підвищеним теплопередаванням
- Антирезонансний алюмінієвий кошик.
- До комплекту входять шестигранні решітки.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: середньочастотна
- Типорозмір АС: 7.5 см (3")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 100 ~ 12000 Гц
- Чутливість: 85 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал: литий алюміній
- Матеріал дифузора: деревне волокно з покриттям
- Матеріал підвісу: бутилкаучук
- Матеріал магніту: неодим
- Діаметр звукової котушки: 25 мм
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 90 мм
- Монтажний діаметр: 75 мм
- Монтажна глибина: 35 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 3" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 85 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 12000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴/комплект









