Сабвуферний динамік 10" (25 см) 600 Вт 2+2 Ом DLS Perfomance PE10D2
4 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3105
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуферний динамік 10" (25 см) 600 Вт 2+2 Ом DLS Perfomance PE10D2
DLS Perfomance PE10D2 — високоякісний 10-дюймовий сабвуферний динамік із неперевершеним, кришталево чистим і м'яким басом, що чудово показує себе в багатьох акустичних оформленнях. Сабвуферний динамік із дифузором із непресованого паперу та гумовим підвісом. Кошик зі штампованої сталі покритий порошковою фарбою й має шар антирезонансного покриття, що забезпечує гарне й без вібраційне звучання.
Переваги цієї моделі:
- Особливо підходить для невеликих герметичних корпусів.
- Дифузор із непресованого паперу (NPP) з покриттям.
- 2-дюймові звукові котушки Kapton® з 4-шаровим мідним дротом.
- Подвійна вентиляція як у полюсному наконечнику, так і в кошику для чудового розсіювання тепла.
- Міцний сталевий кошик і потужний феритовий двигун.
- Ударна задня пластина для збільшеного ходу.
Технічні характеристики:
- Виробник: DLS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Потужність RMS: 300 Вт
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 300 Гц
- Чутливість: 86 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: непресований папір
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 29 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.47
- VAS (еквівалентний об'єм): 45 л
- Qms (механічна добротність): 6.42
- Qes (електрична добротність): 0.50
- Sd (площа дифузора): 359.7
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 9
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 260 мм
- Монтажний діаметр: 245 мм
- Монтажна глибина: 112 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 86 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 300 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴









