



Коаксіальна автоакустика 8.7 см (3.5") 100 Вт GAS MAD X2-34 2-смугова
1 490 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3107
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 8.7 см (3.5") 100 Вт GAS MAD X2-34 2-смугова
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
GAS MAD X2-34 — комплект високоякісної акустики. Динамік обладнаний 13-міліметровим твітером із шовковим куполом і магнітною структурою NEO. Звукова котушка KSV діаметром 25 мм намотана легким дротом CCAW (алюмінієвий дріт із мідним покриттям), який створює динамічний звук. Твітер також містить вбудований кросовер. Таке невидиме розташування робить зовнішній вигляд динаміка дуже елегантним і привабливим.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 8.7 см (3.5")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 105 ~ 21000 Гц
- Чутливість: 88 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка СЧ: 25 мм
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 105 мм
- Монтажний діаметр: 78 мм
- Монтажна глибина: 42 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 3.5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 105 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 490 ₴/комплект


