



Середньочастотна автоакустика 8.7 см (3.5") 100 Вт GAS MAD M2-34
1 590 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3108
- +380 (98) 743-63-37
Середньочастотна автоакустика 8.7 см (3.5") 100 Вт GAS MAD M2-34
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
GAS MAD M2-34 — комплект високоякісної акустики. Ця модель — компактне та універсальне доповнення до вашої автомобільної аудіосистеми. Цей динамік середнього діапазону розміром 3,5 дюйма забезпечує чітке та чисте звучання! Хочете ви створити три- або двосмуговий комплект компонентів або просто використовувати його як окреме доповнення до наявного встановлення, можливості безмежні. Звукова котушка KSV діаметром 25 мм намотана легким дротом CCAW (алюмінієвий дріт із мідним покриттям), який створює динамічний звук.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: середньочастотна
- Типорозмір АС: 8.7 см (3.5")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 105 ~ 10000 Гц
- Чутливість: 87 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка СЧ: 25 мм
- Захисні решітки: немає в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 105 мм
- Монтажний діаметр: 78 мм
- Монтажна глибина: 42 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 3.5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 87 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 105 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 590 ₴/комплект


