



Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 200 Вт GAS MAD PX2-64 2-смугова
3 090 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3109
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 200 Вт GAS MAD PX2-64 2-смугова
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
GAS MAD PX2-64 — високоякісний комплект акустики для вашого автомобіля. MAD PX2-64 обладнаний посиленим паперовим дифузором і п'єзоелектричним твітером, який забезпечить вам приголомшливий і насичений звук. Він створений для рівня звукового тиску, стійкий до перевантажень і має розширений повний діапазон.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 95 ~ 23000 Гц
- Чутливість: 95 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: пресований папір
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка СЧ: 38 мм
- Звукова котушка ВЧ: 25 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 144 мм
- Монтажна глибина: 74 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 95 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 95 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 23000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 090 ₴/комплект


