



Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 260 Вт GAS MAX K2-64 2-смугова
8 890 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3111
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 260 Вт GAS MAX K2-64 2-смугова
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь!
GAS MAX K2-64 — високоякісний і потужний комплект акустики для вашого автомобіля. Завдяки високоякісному феритовому двигуну, звуковій котушці з мідного дроту, алюмінієвому каркасу та мідному короткозам'якшувальному кільцю GAS MAX K2-64 являє собою міцну та стабільну основу для динаміка. Це гарантує, що динамік зможе відтворювати чіткий, насичений і потужний звук. Підвіс динаміка з NBR і хрестовина з полікотону/номексу забезпечують потужне детальне та чуйне відтворення звуку, а твітер із шовковим куполом забезпечує чисті високі частоти. За допомогою кросоверів, які входять до комплекту, ви зможете розділити відтворення частот, що дасть вам спрямованіший і якісніший звук у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 130 Вт
- Максимальна потужність: 260 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 ~ 23000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал корзини: литий алюміній
- Матеріал дифузора: пресований папір
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка СЧ: 25 мм
- Звукова котушка ВЧ: 25 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросовери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 166 мм
- Монтажний діаметр: 142 мм
- Монтажна глибина: 65 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Максимальна потужність | 260 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 93 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 23000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 890 ₴/комплект


