



Сабвуферний динамік 8" (20 см) 500 Вт GAS MAD S2-8D2 2+2 Ом
3 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3114
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуферний динамік 8" (20 см) 500 Вт GAS MAD S2-8D2 2+2 Ом
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь, і їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам гучних систем великі, найкращі та гучніші звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Міцний, жорсткий і довговічний дифузор, виготовлений із поліпропілену, отриманого литтям під тиском (IMPP). Конструкція USGTM (Unity Surround&Gasket) навколо дифузора оптимізує лінійний рух і зону зміщення дифузора, все це забезпечує приголомшливе музичне виконання і глибокий насичений бас. Подвійна звукова котушка 2+2 Ом, 51 мм, виготовлена з PCW (чистий мідний дріт), а пилозахисний ковпачок, як і конус, виготовлений з IMPP.
Технічні характеристики:
- Виробник: GAS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 8" (20 см)
- Потужність RMS: 250 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 25 ~ 250 Гц
- Чутливість: 86 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: поліпропілен із просоченням
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 33 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.43
- VAS (еквівалентний об'єм): 28.2 л
- Qms (механічна добротність): 5.71
- Qes (електрична добротність): 0.47
- Sd (площа дифузора): 213.8
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 20
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 210 мм
- Монтажний діаметр: 184 мм
- Монтажна глибина: 102.5 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 86 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 390 ₴


