2-канальний підсилювач 250 Вт GAS MAD A2-85.2 AB клас
3 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3116
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2-канальний підсилювач 250 Вт GAS MAD A2-85.2 AB клас
Високоякісний підсилювач від шведського виробника GAS. Збалансовані диференціальні входи даватимуть менше шуму та кращий звук. Потужна технологія підсилювача класу AB забезпечує як потужність, так і плавний звук. Надзвичайно міцний радіатор із чудовими характеристиками тепловідведення забезпечить якісне охолодження підсилювача, а збільшений проміжок у бічній панелі зробить так, щоб повітря могло безперешкодно проходити під підсилювачем — навіть у складних умовах монтажа. Високорівневий вхід дасть змогу легко під'єднати підсилювач до штатної системи без її заміни.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Кількість каналів: 2 канальні
- Клас роботи: AB
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 85 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 125 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 250 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 15 ~ 25000 Гц
- Фільтр LPF: 50-4000 Гц
- Фільтр HPF: 15-4000 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Високорівневий вхід: є
- Співвідношення сигнал/шум: 100
- Коефіцієнт демпфіювання: 130
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.2
- Вага: 3 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 292х179х52 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Кількість каналів | 2 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 52 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 85 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 125 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 250 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 890 ₴








