1-канальний підсилювач 800 Вт GAS MAX A2-800.1D D клас з пультом ДК
6 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3118
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1-канальний підсилювач 800 Вт GAS MAX A2-800.1D D клас з пультом ДК
Підсилювачі MAX A2 обладнані 2DPTM, сучасним передпідсилювачем із подвійною диференціальною вхідною схемою, яка мінімізує небажаний шум без шкоди для найважливішої — найбільшої потужності. Підсилювачі серії MAX A2 мають міцну двосторонню друковану плату з конденсаторами збільшеного розміру та MOSFET-транзисторів. У цій моделі також передбачена гарна система охолодження.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Кількість каналів: 1 канальний
- Клас роботи: D
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 340 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 600 Вт
- Потужність RMS на канал (1 Ом): 800 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 15 ~ 250 Гц
- Фільтр LPF: 35-250 Гц
- Фільтр Subsonic: 15-35 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Високорівневий вхід: немає
- Пульт ДК: є
- Співвідношення сигнал/шум: 92
- Коефіцієнт демпфіювання: 130
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.5
- Вага: 2.5 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 323х198х60 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Кількість каналів | 1 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 323 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 60 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 340 Вт |
| Номінальна потужність (при 1 Ом) | 800 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 600 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 490 ₴









