4-канальний підсилювач 460 Вт GAS MAX A2-150.4 AB клас з пультом ДК
8 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3119
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4-канальний підсилювач 460 Вт GAS MAX A2-150.4 AB клас з пультом ДК
Підсилювачі MAX A2 обладнані 2DPTM, сучасним передпідсилювачем із подвійними диференціальними вхідними ланцюгами, який мінімізує небажаний шум, не жертвуючи водночас найважливішою — найбільшою потужністю. З великою потужністю виникає потреба у високоточних кросоверах. MAX A2 обладнаний високоякісними фільтрами верхніх частот 12 дБ і комбінованими фільтрами нижніх і смугових частот, а для ще більшої керованості підсилювачі CLASS AB обладнані симетричним двотактним силовим каскадом і функцією AAB (Active Auto Bias)
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Кількість каналів: 4 канальний
- Клас роботи: AB
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 150 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 230 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 460 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 10 ~ 45000 Гц
- Фільтр LPF: 30-4000 Гц
- Фільтр HPF: 10-4000 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Високорівневий вхід: є
- Пульт ДК: є
- Співвідношення сигнал/шум: 102
- Коефіцієнт демпфіювання: 150
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.05
- Вага: 6 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 493х198х60 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Кількість каналів | 4 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 493 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 60 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 150 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 230 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 460 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 190 ₴








