

Сабвуфер активний корпусний 2400 Вт 12" (30 см) з вбудованим підсилювачем CYCLONE SB-300
6 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005096
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуфер активний корпусний 2400 Вт 12" (30 см) з вбудованим підсилювачем CYCLONE SB-300
Високоякісний корпусний активний сабвуфер від виробника CYCLONE. У корпусі встановлений 12-дюймовий сабвуферний динамік, дифузор якого виготовлений із непресованого паперу з просоченням, що дасть насиченіший і глибший бас. Потужний феритовий мотор і звукова мідна котушка дасть змогу слухати будь-які жанри музики без втрати якості на великій гучності. Вбудований підсилювач дає змогу встановлювати потрібні параметри звучання, пристосовуючи сабвуфер до акустичних характеристик певного автомобіля й музичної переваги. Великим плюсом також стане наявність високорівневого входу, що дасть змогу під'єднати сабвуфер до штатних головних пристроїв без RCA виходів.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 400 Вт
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20-200 Гц
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 87 дБ
- Розмір звукової котушки: 38 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал дифузора: непресований папір
- Матеріал магніту: ферит
- Високорівневий вхід: є
Габаритні розміри (ШхВхГ): 479х353х389 мм
Комплектація
- Сабвуфер активний корпусний CYCLONE SB-300
- Комплект проводів для підключення
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 87 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 479 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Ширина | 389 мм |
| Висота | 353 мм |
- Ціна: 6 899 ₴


