Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") 100 Вт CYCLONE FX-132 2-смугова
790 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 000239
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") 100 Вт CYCLONE FX-132 2-смугова
Комплект високоякісних автомобільних динаміків від виробника CYCLONE. Динаміки мають гарну потужність, що дає змогу їх під'єднувати як від головного пристрою, так і під зовнішній підсилювач. Завдяки гарному діапазону відтворюваних частот ви насолоджуватиметеся улюбленою музикою різних жанрів. Динаміки здатні видавати гарний бас і чудово справляються на високих частотах завдяки вбудованому твітеру. Мембрана твітера виготовлена з майлару, а дифузор низькочастотного динаміка з поліпропілену інжекційного лиття. У комплекті з динаміками також постачаються захисні сітки. Чудове поєднання ціна/якість.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13 см (5.25")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 80 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 88 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен інжекційного лиття
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 130 мм
- Монтажна глибина: 51 мм
Комплектація
- Автомобільні динаміки CYCLONE FX-132 — 2 шт.
- Захисні решітки — 2 шт.
- Дроту для під'єднання
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴/комплект







