Коаксіальна автоакустика 10 см (4") 40/120 Вт Mystery ML-437 3-смугова
Mystery ML-437 — це 3-смугова акустична система серії LUNA. Автоакустика має стильний дизайн і збалансовані звукові технічні характеристики. Динаміки зі штампованим кошиком і поліпропіленовим дифузором. Серія LUNA дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 10 см (4")
- Кількість смуг: 3-смугова
- Потужність RMS: 40 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 100 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 88 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Монтажна глибина: 43 мм
Ціна вказана за пару
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴/комплект







