



Коаксіальна автоакустика 10 см (4") 50/150 Вт Mystery MO 422 2-смугова
1 649 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3145
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 10 см (4") 50/150 Вт Mystery MO 422 2-смугова
Mystery MO 422 — це 2-смугова акустична система підвищеної потужності серії Odin. Автоакустика має стильний дизайн і збалансовані звукові технічні характеристики. Динаміки з литим кошиком і дифузором із плетеного карбону та скловолокна. Серія Odin дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 10 см (4")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 150 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: лита
- Матеріал дифузора: плетений карбон і скловолокно
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Монтажна глибина: 51 мм
Ціна вказана за пару
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴/комплект


