Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") 40/140 Вт Mystery MJ-520 2-смугова
Mystery MJ-520 — це 2-смугова акустична система серії Jadoo. Автоакустика має стильний дизайн і збалансовані звукові технічні характеристики. Динаміки зі штампованим кошиком і поліпропіленовим дифузором інжекційного лиття. Серія Jadoo дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13 см (5.25")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 40 Вт
- Максимальна потужність: 140 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 70 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен інжекційного лиття
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: поліпропілен
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Монтажна глибина: 44 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴/комплект







