Коаксіальна автоакустика 13x18 см (5x7" овали) 50/200 Вт Mystery MF 57 2-смугова
Mystery MF 57 — це 2-смугова акустична система овальної форми серії Professional. Автоакустика має стильний дизайн і збалансовані звукові технічні характеристики. Динаміки зі штампованим кошиком і поліпропіленовим текстурованим дифузором. Серія Professional дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13x18 см (5x7" овали)
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: текстурований поліпропілен
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: поліпропілен
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 57 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5"х7" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴/комплект





