Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 80/280 Вт Mystery MC-6943 3-смугова
1 709 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3157
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 80/280 Вт Mystery MC-6943 3-смугова
Mystery MC-6943 — це 3-смугова акустична система овальної форми серії Calypso. Автоакустика має стильний дизайн і збалансовані звукові технічні характеристики. Динаміки зі штампованим кошиком і поліпропіленовим дифузором інжекційного лиття. Серія Calypso дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9") овали
- Кількість смуг: 3-смугова
- Потужність RMS: 80 Вт
- Максимальна потужність: 280 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 45 ~ 21000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен інжекційного лиття
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: поліпропілен
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Монтажна глибина: 57 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Максимальна потужність | 280 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 45 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴/комплект








