Високочастотна автоакустика твітери 2.5 см (1") 40/120 Вт Mystery MJ-1T
689 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3159
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика твітери 2.5 см (1") 40/120 Вт Mystery MJ-1T
Mystery MJ-1T — це якісні купольні високочастотні твітери (пищалки) для поліпшення якості звуку у вашому автомобілі. Завдяки шовковому куполу та неодимого магніту, ці твітера здатні видавати гарні та чисті високі частоти навіть на високій гучності. У комплекті також передбачені спеціальні кріплення-вкладки для встановлення твітерів під кутом.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип АС: високочастотна (твітери)
- Типорозмір АС: 2.5 см (1")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 40 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 3500 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал мембрани: шовк
- Матеріал магніту: неодим
- монтажна глибина: 43 мм
Комплектація
- Високочастотні твітери (пищалки): 2 шт.
- Кріплення-вкладки для встановлення під кутом
- Саморізи для кріплень
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 3500 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴/комплект







