Сабвуферний динамік 12" (30 см) 250/500 Вт Mystery MJS-12 (B) 4 Ом
Mystery MJS-12 — це низькочастотний сабвуферний динамік, який чудово доповнить аудіосистему в автомобілі. Завдяки хромованому дифузору з інжекційного лиття й потужній феритовій магнітній системі ця модель здатна видати глибокий і насичений бас. Чудово підійде як для коробів, так і для встановлення у виконанні Free Air. Чудове поєднання ціна/якість.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Потужність RMS: 250 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 24 ~ 2500 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: поліпропілен інжекційного лиття
- Материал подвеса сабвуфера: бутилкаучук
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 33.27 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.49
- VAS (еквівалентний об'єм): 63.23 л
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 24 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 2500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴




