Сабвуфер активний корпусний 230/500 Вт 12" (30 см) Mystery MTB-300A з вбудованим підсилювачем і проводкою
6 719 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3170
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуфер активний корпусний 230/500 Вт 12" (30 см) Mystery MTB-300A з вбудованим підсилювачем і проводкою
Високоякісний корпусний активний сабвуфер від виробника Mystery. У корпусі встановлений 12-дюймовий сабвуферний динамік, дифузор якого виготовлений із поліпропілену з пропиткою. Завдяки жорсткому та легкому ходу дасть вам насичений, динамічний і глибокий бас. Потужний феритовий мотор і звукова мідна котушка. Якісний корпус "бочка" з фазоінверторним портом із МДФ профілю обшитий карпетом. Вбудований підсилювач дає змогу встановлювати потрібні параметри звучання, пристосовуючи сабвуфер до акустичних характеристик певного автомобіля і музичної переваги. Великим плюсом також стане наявність високорівневого входу, що дасть змогу під'єднати сабвуфер до штатних головних пристроїв без RCA виходів. З приємних додаткових функцій — це можливість дистанційного керування вхідним рівнем сигналу. У комплекті також передбачені дроти для під'єднання сабвуфера.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 230 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 15-250 Гц
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 86 дБ
- Розмір звукової котушки: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із пропиткою
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Високорівневий вхід: є
Габаритні розміри (ШхВхГ): 581х359х366 мм
Комплектація
- Сабвуфер активний корпусний Mystery MTB-300A
- Комплект дротів для під'єднання
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Номінальна потужність | 230 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 86 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 15 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 366 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 719 ₴/комплект







