2-канальний підсилювач 75/120/225 Вт Mystery MR-2.75 AB клас
Mystery MR 2.75 — двоканальний автомобільний підсилювач потужності. Призначається цей підсилювач для посилення та регулювання звуку, створення якісного відтворення і розкриття повного потенціалу акустичної системи. Завдяки інноваційним розробкам у сфері автозвуку, виробник домігся надзвичайно компактного корпусу. Завдяки гарним характеристикам, цей підсилювач можна використовувати як для динаміків, так і для сабвуфера. Чудове поєднання ціна/якість.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Кількість каналів: 2-канальний
- Клас роботи: AB
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 75 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 120 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 225 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 22000 Гц
- Фільтр LPF: 50-250 Гц
- Фільтр HPF: 50-250 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Високорівневий вхід: немає
Габаритні розміри (ДхШхВ): 200х263х51 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Кількість каналів | 2 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Висота | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 75 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 120 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 225 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴







