4-канальний підсилювач 80/160/350 Вт Mystery MK-4.80 AB клас
Mystery MK-4.80 — чотириканальний автомобільний підсилювач потужності. Призначається цей підсилювач для посилення та регулювання звуку, створення якісного відтворення і розкриття повного потенціалу акустичної системи. Завдяки інноваційним розробленням у сфері автозвуку, виробник домігся компактного корпусу. Завдяки гарним характеристикам, цей підсилювач можна використовувати як для динаміків, так і для сабвуфера. Чудове поєднання ціна/якість.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Кількість каналів: 4-канальний
- Клас роботи: AB
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 80 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 160 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 160 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (2 Ом): 350 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 10 ~ 55000 Гц
- Фільтр LPF: 40-160 Гц
- Фільтр HPF: 100 Гц
- Bass boost: 0-18 дБ
- Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
- Високорівневий вхід: немає
Габаритні розміри (ДхШхВ): 328х250х57 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Кількість каналів | 4 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 57 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 80 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 160 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 350 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 842 ₴







