Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 35/250 Вт Blaupunkt ICx 662 2-смугова
1 722 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3189
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 35/250 Вт Blaupunkt ICx 662 2-смугова
Blaupunkt ICx 662 — 2-смугова акустична система, яка чудово підійде для поліпшення звуку у вашому автомобілі. Автоакустика відтворює м'який, насичений звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Дифузор динаміка, виготовлений із поліпропіленового матеріалу, синього кольору, який вирізняється натуральним звучанням і рівним подаванням, забезпечує глибоке звучання баса. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: Blaupunkt
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 35 Вт
- Максимальна потужність: 250 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: поліпропілен
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Дроти для під'єднання: є в комплекті
- Монтажна глибина: 53 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 722 ₴/комплект







