


Світлодіодна LED-фара робочого світла 176х60 мм 70W CYCLONE WL-JP2 7" HI/LOW COMBO (ближній + дальній)
1 206 ₴
- Готово до відправки
- Код: 003090
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-фара робочого світла 176х60 мм 70W CYCLONE WL-JP2 7" HI/LOW COMBO (ближній + дальній)
Ціна вказана за 1 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: Hi/Low. COMBO (ближний+дальний) Наявність горизонтальної світлотільової межі (дає змогу використовувати фару в режимі ближнього світла)
- Потужність фари: 70 Вт
- Під'єднання: роз'єм Н4+ конектор для увімкнення DRL + конектор для увімкнення поворотників;
- Світловий потік: 2000 люменів
- Кількість світлодіодів — 8 шт.
- Тип світлодіодних елементів — 3570 + 1860 + CREE X 6 ;
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 24 В
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Діаметр: 176 мм
- Глибина: 60 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-JP2 7" 70W HI/LOW COMBO (ближний + дальний)
- Перехідник Н4-Н13
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Промінь | комбінований |
| Глибина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206 ₴


