
Світлодіодна LED-фара робочого світла 97х62х70 мм 30W CYCLONE WL-G11 DRIVING ближній (2 шт.)
912 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 001983
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-фара робочого світла 97х62х70 мм 30W CYCLONE WL-G11 DRIVING WHITE+YELLOW ближній + дальний (2 шт.)
Ціна вказана за 2 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість проти зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: дальнє світло з чіткою світлотіньовою межею (driving); Наявність горизонтальної світлотільової межі (дає змогу використовувати фару в режимі ближнього світла)
- Потужність фари: 30 Вт
- Під'єднання 3-дротове (червоний +12В/чорний -12В/жовтий +12В)
- Світловий потік: 2000 люменів
- Кількість світлодіодів — 1 шт.
- Тип світлодіодних елементів — 3570 30W (15 W + 15 W);
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 24 В
- Колірна температура: 6000К (білий + жовте світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 97 мм
- Висота: 62 мм
- Глибина: 70 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-G11 30W WHITE+YELLOW DRIVING ближній + дальний свет (2 шт.)
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Ширина | 97 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 62 мм |
| Глибина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴/пара


