Світлодіодна LED-фара робочого світла 115х135х63 мм 45W CYCLONE WL-F2B PREMIUM ближній (2 шт.)
1 158 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 001336
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-фара робочого світла 115х135х63 мм 45W CYCLONE WL-F2B PREMIUM ближній (2 шт.)
Ціна вказана за 2 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість проти зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: ближнє світло з чіткою світлотінєвою межею.
- Потужність фари: 45 Вт
- Світловий потік: 3000 люмен
- Кількість світлодіодів — 3 шт.
- Тип світлодіодних елементів — 1860 15W;
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
- Колірна температура: 5000К (білий)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 115 мм
- Висота: 135 мм
- Глибина: 63 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-F2B 45W PREMIUM ближній світло (2 шт.)
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Ширина | 115 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴/пара


