Коаксіальна автоакустика 15x23 см (6x9" овали) 45/400 Вт JVC CS-J6930 3-смугова
2 119 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3203
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 15x23 см (6x9" овали) 45/400 Вт JVC CS-J6930 3-смугова
JVC CS-J6930 — 3-смугова коаксіальна акустична система овальної форми з високою якістю звуку. Автоакустика відтворює м'який, насичений звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має вуглецево-слюдяний дифузор чорного кольору, вирізняється натуральним звучанням і рівним поданням. Він підвішений і відцентрований за допомогою гібридного підвісу, який виготовлений із гуми та тканини. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: JVC
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15x23 см (6x9" овали)
- Кількість смуг: 3-смугова
- Потужність RMS: 45 Вт
- Максимальна потужність: 400 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 30 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: вуглецево-слюдяний
- Матеріал підвісу: гума + тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: поліефірид
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Дроти для під'єднання: є в комплекті
- Монтажна глибина: 76 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 119 ₴/комплект








