Світлодіодна LED-фара робочого світла 695х74х80 мм 180W CYCLONE WL-B7 DRIVING дальній 102-916
Ціна вказана за 1 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечному керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: дальнє світло з чіткою світлотіньовою межею (driving) Наявність горизонтальної світлотіньової межі (дає змогу використовувати фару в режимі ближнього світла)
- Потужність фари: 180 Вт
- Світловий потік: 3000 люмен
- Кількість світлодіодів — 12 шт.
- Тип світлодіодних елементів — 3570 15W
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В
- Колірна температура: 6000К (білий)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 695 мм
- Висота: 74 мм
- Глибина: 80 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-B7 180W DRIVING дальний свет.
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 180 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Ширина | 695 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 74 мм |
| Глибина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 482 ₴



