Світлодіодна LED-фара робочого світла 310х53х51 мм 40W CYCLONE WL-K5 COMBO комбінований (ближній + дальній)
Ціна вказана за 1 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: COMBO комбіноване (ближнє + дальнє світло)
- Потужність фари: 40 Вт
- Світловий потік: 4000 люмен
- Кількість світлодіодів — 8 шт.
- Тип світлодіодних елементів — OSRAM P7 5W
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В
- Колірна температура: 5700К (білий)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 310 мм
- Висота: 53 мм
- Глибина: 51 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-K5 40W COMBO комбіноване (ближнє + дальнє світло)
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Ширина | 310 мм |
| Промінь | комбінований |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴




