Коаксіальна автоакустика 15x20 см (6x8" овали) 75/230 Вт ALPINE S2-S68 2-смугова
3 249 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3213
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 15x20 см (6x8" овали) 75/230 Вт ALPINE S2-S68 2-смугова

Alpine S2-S68 — 2-смугова коаксіальна акустична система овальної форми з високою якістю звуку від виробника Alpine. Автоакустика відтворює м'який, насичений, глибокий звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має дифузор із композитного матеріалу поліпропілену та скловолокна, завдяки такому збиранні динамік відтворює натуральне звучання й рівну подачу звуку. Технологія High-Amplitude Multi-Roll (HAMR) НЧ-динаміка забезпечує максимальний рух дифузора та набагато краще відтворює низькі частоти (бас). Він підвішений і відцентрований за допомогою гумового підвісу. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15x20 см (6x8" овали)
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 75 Вт
- Максимальна потужність: 230 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 75 ~ 40000 Гц
- Чутливість: 88 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: композитний матеріал поліпропілену та скловолокна
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 61 мм
Ціна вказана за пару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х8" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Максимальна потужність | 230 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 75 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 249 ₴/комплект









