Компонентна автоакустика 13 см (5.25") 65/250 Вт ALPINE SPG-13CS 2-смугова
4 439 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3219
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 13 см (5.25") 65/250 Вт ALPINE SPG-13CS 2-смугова

Alpine SPG-13CS — 2-смугова компонентна акустична система з високою якістю звуку від виробника Alpine. Автоакустика відтворює м'який, насичений, глибокий звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має дифузор із литого поліпропілено-слюдного матеріалу, завдяки такому збиранні динамік відтворює натуральне, чисте звучання й рівну подачу звуку. Конструкція НЧ-динаміка забезпечує максимальний рух дифузора та набагато краще відтворює низькі частоти (бас). Він підвішений і відцентрований за допомогою міцного гумового підвісу. Високочастотний динамік представлений м'яким, шовковим, купольним твітером із неодимовим магнітом. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 13 см (5.25")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 65 Вт
- Максимальна потужність: 250 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 87 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: литий поліпропілено-слюдний
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросовери: є в комплекті
- Захисні решітки: є в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 43 мм
Ціна вказана за комплект
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 65 Вт |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 87 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 439 ₴/комплект











