Компонентна автоакустика 15x23 см (6x9" овали) 85/260 Вт ALPINE S-S69C 2-смугова

Alpine S-S69C — 2-смугова компонентна акустична система овальної форми з високою якістю звуку від виробника Alpine. Автоакустика відтворює м'який, насичений, глибокий звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має дифузор із матеріалу CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic), це пластик посилений вуглеволокном, який має ідеальний баланс твердості та легковагості для надзвичайно чистого та точного звуку, з рівномірною жорсткістю по всьому дифузору. Конструкція НЧ-динаміка забезпечує максимальний рух дифузора та набагато краще відтворює низькі частоти (бас). Він підвішений і відцентрований за допомогою міцного гумового підвісу, який зроблений за технологією HAMR (високий хід і рухливість). Високочастотний динамік представлений м'яким, шовковим, купольним твітером із неодимовим магнітом. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 15x23 см (6x9" овали)
- Типорозмір ВЧ динаміка (твітера): 2.5 см (1")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 85 Вт
- Максимальна потужність: 260 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: вуглеволокно
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросовери: є в комплекті
- Захисні решітки: немає в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 74.4 мм
Ціна вказана за комплект
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 85 Вт |
| Максимальна потужність | 260 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 489 ₴/комплект










