Високочастотна автоакустика твітери 2.5 см (1") 45/280 Вт ALPINE SXE-1006TW
1 549 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3223
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика твітери 2.5 см (1") 45/280 Вт ALPINE SXE-1006TW

Alpine SXE-1006TW — високочастотні твітери (пищалки) з високою якістю звуку від виробника Alpine. Високочастотний динамік представлений м'яким, купольним майлар-титановим твітером із неодимовим магнітом. Завдяки якісному збиранні, ця модель відтворює високі частоти на високій гучності без зайвих спотворень. У комплекті передбачені додаткові кріплення для монтажу.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: високочастотна (твітери)
- Типорозмір АС: 2.5 см (1")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 45 Вт
- Максимальна потужність: 280 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 4000 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 88 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: ABS пластик
- Матеріал мембрани: майлар-титановий
- Матеріал магніту: неодим
- Вбудований кросовер: (-6 дБ/окт.)
- Монтажний діаметр: 30 мм
- Монтажна глибина: 17.5 мм
Ціна вказана за комплект
Висока якість звуку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Максимальна потужність | 280 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 4000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴/комплект







