Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 45/280 Вт ALPINE SXE-1750s 2-смугова
3 000 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3228
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 45/280 Вт ALPINE SXE-1750s 2-смугова

Alpine SXE-1750s — 2-смугова компонентна акустична система з високою якістю звуку від виробника Alpine. Автоакустика відтворює м'який, насичений, глибокий звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений із ABS пластику, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має дифузор із натуральної довговолоконої целюлози, завдяки такому збиранні динамік відтворює натуральне, чисте звучання й рівну подачу звуку. Конструкція НЧ-динаміка забезпечує максимальний рух дифузора та набагато краще відтворює низькі частоти (бас). Він підвішений і відцентрований за допомогою міцного високополімерного спіненого підвісу. Високочастотний динамік представлений м'яким, майларовим твітером із неодимовим магнітом. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 45 Вт
- Максимальна потужність: 280 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: ABS пластик
- Матеріал дифузора: довговолоконна целюлоза
- Матеріал підвісу: спінений високополімер
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросовери: є вбудований конденсатор на дроті ВЧ динаміків (твітерів)
- Захисні решітки: немає в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 46 мм
Ціна вказана за комплект
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Максимальна потужність | 280 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 000 ₴/комплект








