Коаксіальна автоакустика 15x23 см (6x9" овали) 45/280 Вт ALPINE SXE-69C2 2-смугова
2 579 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3232
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 15x23 см (6x9" овали) 45/280 Вт ALPINE SXE-69C2 2-смугова

Alpine SXE-69C2 — 2-смугова коаксіальна акустична система овальної форми з високою якістю звуку від виробника Alpine. Автоакустика відтворює м'який, насичений, глибокий звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має дифузор із натуральної довговолоконної целюлози, завдяки такому збиранні динамік відтворює натуральне, чисте звучання й рівну подачу звуку. Конструкція НЧ-динаміка забезпечує максимальний рух дифузора та набагато краще відтворює низькі частоти (бас). Він підвішений і відцентрований за допомогою міцного високополімерного спіненого підвісу. Високочастотний динамік представлений м'яким, майларовим твітером із неодимовим магнітом. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15x23 см (6x9" овали)
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 45 Вт
- Максимальна потужність: 280 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: довговолоконна целюлоза
- Матеріал підвісу: спінений високополімер
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 68 мм
Ціна вказана за пару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Максимальна потужність | 280 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 579 ₴/комплект









