Сабвуфер пасивний корпусний 200/650 Вт 12" (30 см) ALPINE SBE-1244BR

Високоякісний корпусний пасивний сабвуфер від виробника Alpine. У корпусі встановлений 12-дюймовий сабвуферний динамік, дифузор якого виготовлений із компонентів кевлару та номексу, що дасть насиченіший і глибший бас. Потужний феритовий мотор і звукова мідна котушка дасть змогу слухати будь-які жанри музики без втрати якості на великій гучності. Ця модель постачається з декоративною заглушкою порту фазоінвертора, даючи можливість використання сабвуфера як у закритому корпусі, так і з фазоінвертором. Захисна решітка запобігає пошкодженню сабвуфера предметами в багажнику. Цей сабвуфер має чудові характеристики для свого цінового діапазону та підійде тим автоаматорам-меломанам, які прагнуть поліпшити об'ємність відтворення й отримати професійний звук за доступною ціною.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 200 Вт
- Максимальна потужність: 650 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 30-500 Гц
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 89 дБ
- Розмір звукової котушки: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал дифузора: кевлар і номекс
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал магніту: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 31 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.53
- VAS (еквівалентний об'єм): 102.5 л
- Qms (механічна добротність): 3.3
- Qes (електрична добротність): 0.62
- Sd (площа дифузора): 529
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 21
Габаритні розміри (ШхВхГ): 386х432х327/393 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 650 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 393 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 299 ₴






