Коаксіальна автоакустика 13x18 см (5x7" овали) 60/120 Вт FOCAL Auditor RCX-570 2-смугова

Focal RCX-570 — це комплект високоякісної акустичної системи від французького виробника Focal. Завдяки технологічним рішенням і використанню якісних матеріалів ви отримаєте максимально чистий, рівний, насичений і об'ємний звук. Конструкція динаміка являє собою кошик, виготовлений зі штампованої сталі, має немагнітні властивості та стійка до виникнення резонансу. Магнітна система досить потужна та забезпечує високий ККД акустики, представлена феритовим магнітом. Дифузор високотехнологічний поліпропілен із просоченням, що робить динамік захищеним від проникнення пилу та вологи. Конус підвішений і відцентрований за допомогою гумового підвісу, який стійкий до тривалих навантажень. Високочастотний динамік представлений майларовим купольним твітером, який чудово відтворює високі частоти на великому рівні гучності без втрати якості.
Акустичні системи Focal — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Focal
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13x18 см (5x7" овали)
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 21000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із просоченням
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 61 мм
Ціна вказана за пару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5"х7" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 199 ₴/комплект










