Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H11 TYPE 36 6000 K 6500 Lm 30 W (2 шт.)
Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є найкращою заміною галогенної лампи. Новітні технології з виробництва світлодіодів CSP дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що не поступається ксеноновому. Радіатор з авіаційного алюмінію ідеально відводить тепло від лампи, у добавок система охолодження обладнана гнучким радіатором, віялового типу, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання звичайних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 36:
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий корпус + гнучкий радіатор
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 36
- Цоколь лампи: H11
- Світловий потік: 6500 Лм
- Потужність лампи: 30 Вт
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий корпус + гнучкий радіатор
- Посадкова глибина: 40 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Протитуманні фари, Дальнє світло, Ближнє світло |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 540 ₴/комплект





